Decyzją jury konkursu “Gmina Przyjazna Rowerzystom” reprezentowane przez Komisję Turystyki Kolarskiej Zarządu Głównego PTTK, Departament Turystyki Ministerstwa Rozwoju i Technologii , Polską Organizację Turystyczną,  organizowanego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze.
Nagrodę Grand Prix sponsorowaną przez Departament Turystyki w Ministerstwie Rozwoju i Technologii otrzymała -  Gmina Czarny Dunajec!
To ogromny sukces na szczeblu ogólnopolskim ponieważ, aby uzyskać tytuł Grand Prix trzeba czterokrotnie zwyciężyć w konkursie, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem gmin i miast przez co konkurencja jest ogromna!
Grand Prix stanowi zwieńczenie wieloletnich starań o ten zaszczytny tytuł i jest ostatnią i najwyższą nagrodą w konkursie.
 
Wręczenie nagród odbędzie się podczas Forum Bike Expo w Kielcach 17 września br.
 
Gratulujemy również naszemu Partnerowi Gminie Nowy Targ za zdobycie certyfikatu gminy przyjaznej rowerzystom w kategorii do 40tys. mieszkańców - to już 3 certyfikat.
 
Serdeczne podziękowania kierujemy również do do wszystkich naszych Partnerów w rozwijaniu międzynarodowej infrastruktury rowerowej pogranicza Polski i Słowacji w szczególności EUWT Tatry, Euroregionowi Tatry, które od lat wspierają nas działaniach na rzecz rozwoju turystyki rowerowej.