x

Posadź z nami drzewa miododajne

2025-04-22
< wróć
Już 23 kwietnia 2025 r. o godzinie 10:00 na terenie PSZOK-u w Czarnym Dunajcu odbędzie się wyjątkowa akcja, podczas której rozdamy ponad 3 tys. sadzonek drzew miododajnych – lipy, klonu, jaworu, brzozy i grabu.

Oddaj elektrośmieci i odbierz drzewko! Każdy może wziąć udział w tej ekologicznej inicjatywie, przyczyniając się do poprawy jakości środowiska. Odbierz sadzonkę, a w zamian daj drugie życie zużytym urządzeniom elektronicznym, które często stanowią zagrożenie dla natury.
Drzewa miododajne są nieocenionym wsparciem dla naszej planety. Oprócz oczyszczania powietrza i produkcji tlenu, są doskonałym pożytkiem dla pszczół, dostarczając im nektaru, pyłku i spadzi, tym samym wspierając cały ekosystem. Pamiętajmy, że pszczoły to małe bohaterki – bez nich nie byłoby nas!
Drzewa to nie tylko miejsce życia dla wielu gatunków zwierząt, ale również nieoceniony element ekosystemu. Zasadzone w odpowiednich miejscach pomagają walczyć z erozją gleby i chłodzą otoczenie w upalne dni.
Razem możemy dbać o naszą planetę! Wystarczy mały krok – oddaj elektrośmieci i zasadzisz coś, co będzie służyć nie tylko Tobie, ale także przyszłym pokoleniom. To nasza wspólna odpowiedzialność!


powrót na górę strony wróć na górę