Zgłoś swoją firmę i pokaż światu jak dbasz o środowisko.

W twojej firmie wykorzystujecie materiały pochodzące z recyklingu, woda płynie w obiegu zamkniętym, energia jest odzyskiwana, a zamiast jednorazówek produkujecie materiały solidne i trwałe? Podzielcie się Państwo swoimi doświadczeniami, zgłaszając się do konkursu. Otrzymajcie prestiżowe wyróżnienie i zostańcie Liderem Małopolski 2022 w kategorii GOZ Biznes! Bo GOZ niesie nadzieję dla nas i dla przyszłych pokoleń!

Gorąco zapraszamy przedsiębiorców z naszego regionu do wzięcia udziału w konkursie, którego głównym partnerem jest Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości.

Szczegółowe informacje znajdują się w poniższym artykule. Sprawdź czy twoja firma korzysta z rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym, a potem koniecznie prześlij zgłoszenie.


Szczegółowe informacje dostępne są w dwóch artykułach prasowych:

1.https://dziennikpolski24.pl/konkurs-dla-firm-goz-biznes-lider-malopolski-zglos-swoja-firme-i-pokaz-swiatu-jak-dbasz-o-srodowisko/ar/c3-16787893?fbclid=IwAR0seyAf4ZWdUhx0VhAaq_ASAlPQwop_vF0ezvzcr9CfY4hmYi0nUSVLtt0

2.https://dziennikpolski24.pl/malopolski-przedsiebiorco-zamknij-obieg-wspieraj-srodowisko-i-wygraj-konkurs-goz-biznes-lider-malopolski-2022/ar/c3-16785509