W dniu 21 czerwca 2022r. Wójt Gminy Czarny Dunajec- Marcin Ratułowski wraz z dyrektorem Gminnego Zespołu Oświatowego w Czarnym Dunajcu- Iwoną Wontorczyk oraz przedstawicielką Małopolskiego Kuratora Oświaty Panią wizytator Beatą Cholewą pożegnali uroczyście dyrektorów szkół, którzy z dniem 31 sierpnia 2022r. przestaną pełnić swoje funkcje. Po 31- letniej pracy na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Cichem, na emeryturę odchodzi Pani Anna Jakubiec. Po 21- letniej pracy na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Andrzeja Knapczyka- Ducha w Czerwiennem ze stanowiska odchodzi Pani Maria Miętus. Po 16 letniej kadencji w Szkole Podstawowej w Czarnym Dunajcu ze stanowiska dyrektora szkoły odchodzi Pani Ewa Palenik.

Wójt Gminy Czarny Dunajec dziękując im za wieloletnią pracę, podkreślił profesjonalizm, zaangażowanie i poświęcenie z jakim służyły placówkom. Podziękowano Paniom za czas, wiedzę i odważne decyzje, mające na celu dobro wychowanków.

Powitano też w swoich szeregach nowych dyrektorów- Panią Renatę Zielińską, która od 1 września 2022r. pokieruje Szkołą Podstawową nr 1 im. Andrzeja Knapczyka- Ducha
w Czerwiennem oraz Panią Teresę Domin, która od 1 września 2022r. pokieruje Szkołą Podstawową w Czarnym Dunajcu.