Szkoły podstawowe


Szkoły Podstawowe na terenie Gminy Czarny Dunajec


Lp.

Nazwa szkoły i adres

Dyrektor

Telefon

Adres e-mail

1.

Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu, ul. Ojca Św. Jana Pawła II 144, 34-470 Czarny Dunajec www.szkoladunajec.pl

mgr Ewa Palenik

(18)2657323


spczarnydunajec@czarny-dunajec.pl

2.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem, 34-407 Ciche 152

mgr Krzysztof Kula

(18)2658128

sp1ciche@czarny-dunajec.pl

3.

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem,
34-407 Ciche 453a

mgr Maria Domagała

(18)2658104

sp2ciche@czarny-dunajec.pl

4.

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Cichem , 34-407 Ciche 611a

mgr Anna Jakubiec

(18)2658102

sp3ciche@czarny-dunajec.pl

5.

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Chochołowskich w Chochołowie , 34-513 Chochołów 184b

mgr Joanna Kowalik

(18)2757408

spchocholow@czarny-dunajec.pl

6.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Andrzeja Knapczyka –Ducha w Czerwiennem 34-407 Czerwienne 89,

mgr Maria Miętus

(18)2658106

sp1czerwienne@czarny-dunajec.pl

7.

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Odrowążu, 34-408 Odrowąż 41

mgr Iwona Florczyk

(18)2758520

spodrowaz@czarny-dunajec.pl

8.

Szkoła Podstawowa w Pieniążkowicach z Filią w Dziale im. Św. Jadwigi Królowej, 34-408 Pieniążkowice 142,

mgr Grażyna Komperda

(18)2758579

sppieniazkowice@czarny-dunajec.pl

9.

Szkoła Podstawowa im. Brata Witalisa - Wojciecha Lei w Podczerwonem, 34-470 Podczerwone 246,

mgr Monika Czapla

(18)2757956

sppodczerwone@czarny-dunajec.pl

10.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu, 34-472 Podszkle 47,

mgr Krystyna Chowaniec

(18)2857007

sppodszkle@czarny-dunajec.pl

11.

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku, 34-472 Piekielnik 202

mgr Bogdan Tyrybon

(18)2639014

(18)2639500

sppiekielnik@czarny-dunajec.pl

12.

Szkoła Podstawowa im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Ratułowie, 34-407 Ratułów 159,

mgr Jan Stękała

(18)2658273

spratulow@czarny-dunajec.pl

13.

Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Załucznem, 34-408 Załuczne 84a,

mgr Wacław Sajdak

(18)2639250

spzaluczne@czarny-dunajec.pl

14.

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem, 34-407 Czerwienne 245,

mgr Anna Słodyczka

(18)2658134

sp.czerwienne@spsk.edu.pl

15.

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem, 34-407 Stare Bystre 347,

mgr Aniela Staszel

(18)2858729

pgspsk@wp.pl

16.

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Św. Jana Pawła II Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół w Starem Bystrem, 34-407 Stare Bystre 124,

mgr Krystyna Rychtarczyk-Szczypta

(18)2858665

ksp2spsk@onet.pl